Widok:
Działki Bochnia

Opis Sprzedam działkę budowlano - inwestycyjną w okolicy Bochni, gmina Rzezawa - Buczków. Działka jest płaska, w kształcie regularnego trapezu, posiada asfaltowy dojazd z dwóch stron. Okolica bardzo spokojna, dużo zieleni- w bezpośrednim sąsiedztwie niewielki las. W pobliżu sklepy, przystanek komunikacji, stadnina koni. Działka jest uzbrojona

Szczegóły
Bochnia, Rzezawa woj. Małopolskie, pow. bocheński
Powierzchnia
4000 m2
100 000 zł
Szczegóły Działka

Sprzedam działkę budowlano - inwestycyjną w okolicy Bochni, gmina Rzezawa - Buczków. Działka jest płaska, w kształcie regularnego trapezu, posiada asfaltowy dojazd z dwóch stron. Okolica bardzo spokojna, dużo zieleni- w bezpośrednim sąsiedztwie niewielki las. W pobliżu sklepy, przystanek komunikacji, stadnina koni. Działka jest uzbrojona w prąd

Szczegóły

Do sprzedaży płaska działka budowlana o pow.10 ar położona przy ulicy asfaltowej. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz w drodze. W pobliżu: Galeria Handlowa, Supermarket, domy jednorodzinne. Zaletą nieruchomości jest bliskie sąsiedztwo dworca PKP. Do centrum Bochni - 1 km. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości.

Szczegóły

Oferta bezpośrednia , więc cena nie jest podwyższona o prowizję pośrednika. Kontakt bezpośredni z właścicielem: 606949150 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Szczegóły
Bochnia, Czackiego woj. Małopolskie, pow. bocheński
Powierzchnia
1175 m2
330 000 zł
Szczegóły Działka

Sprzedam działkę o pow. 1175 m2 w centrum Bochni. Działka zlokalizowana jest przy ul. Czackiego 2 - w sąsiedztwie LO , w pobliżu Plant oraz w odległości ok. 5 minut pieszo do Rynku. Na działce stoi stary dom do rozbiórki lub do kapitalnego remontu. Działka posiada media: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły